O nas

W województwie podkarpackim znajduje się tylko jeden hotel 5-gwiazdkowy – i jest nim Bristol Tradition & Luxury! Z dumą zapraszamy do nowoczesnego, luksusowego obiektu w samym centrum rzeszowskiego rynku. Jeśli szukacie idealnej bazy wypadowej, z której będziecie mieć blisko do każdej atrakcji miasta – nie mogliście wybrać lepiej.

Luksusowy hotel w centrum Rzeszowa

Nasz obiekt robi ogromne wrażenie już z daleka – budynek wygląda imponująco i przyciąga wzrok już z daleka. Po przekroczeniu progu powita Was nowoczesne wnętrze, przestronne i zaprojektowane z niebywałym designerskim wyczuciem. Warto zarezerwować u nas pokój z kimś, na kim chcecie zrobić dobrze wrażenie – efekt gwarantowany!

Nasz nowoczesny hotel 5-gwiazdkowy to jednak nie tylko wspaniały wygląd. Zapewniamy Wam doskonałe warunki: luksusowe pokoje z wygodami, wyśmienitą kuchnię polską, europejską i azjatycką, a także obsługę najwyższej klasy: dyskretną, sympatyczną i pomocną. Zapraszamy do nas na urlop, wakacje czy wyjazd służbowy – nigdzie nie wypoczniecie tak dobrze, jak u nas

I choć każda chwila spędzona w naszym obiekcie będzie przyjemnością samą w sobie, to jednak bardzo gorąco zachęcamy do sprawdzenia, co może zaoferować Wam nasze piękne miasto. Z hotelu Bristol wychodzicie prosto na rynek - w centrum czekają na Was piękne zabytki, Podziemna Trasa Turystyczna, kina, muzea i dziesiątki innych atrakcji. Warto zobaczyć także multimedialną fontannę czy też klimatyczny Stary Cmentarz. Gwarantujemy – pokochacie Rzeszów i z chęcią wrócicie do 5-gwiazdkowego hotelu w samym jego sercu!


Dekoracje, akcenty folkowe przeplatają się z materiałami najwyższej jakości.

Made with by Bookassist

Rezerwacje online...