Apartamenty i pokoje hotelowe w Rzeszowie

Jeśli planujecie spędzić w Rzeszowie kilka dni, a interesują Was noclegi tylko w ścisłym centrum miasta, to Waszym najlepszym wyborem będzie Hotel Bristol Tradition & Luxury. Zarezerwujecie u nas pokoje o standardach wyposażenia takich jak:

  • Superior
  • Junior suite
  • Senior suite
  • Apartament

Mamy aż 140 pokojów do Waszej dyspozycji. Wystrój oraz wyposażenie każdego z nich charakteryzuje się nowoczesnością i najwyższym standardem jakości. Luksusowe wnętrza dopieszczone są drobnymi akcentami folkowymi, podkreślającymi ich wyjątkowy charakter. W lokalach i apartamentach znajdziecie dziesiątki udogodnień, jak bezprzewodowy internet, sejf, minibar, a także klimatyzację, telefon czy zestawy kąpielowe. W cenie jest także room service – robimy wszystko, byście spędzili u nas czas w jak najbardziej komfortowy sposób!

Rezerwacja hotelu jest prosta i przebiega w całości w trybie online. Nie tylko od razu sprawdzicie Państwo dostępność pokoi, ale także łatwo sprawdzicie, czy w danym terminie nie oferujemy noclegów w promocyjnych cenach. Mamy wiele ofert specjalnych, warto się z nimi zapoznać!

Zapraszamy do składania rezerwacji na lokale i apartamenty w naszym hotelu. Czekamy, by zapewnić Wam wypoczynek marzeń!


Biznes

Stawki korporacyjne

Posiadamy specjalną ofertę dla firm, które chciałyby nawiązać stałą współpracę z naszym hotelem. Główną korzyścią współpracy są ustalone indywidualnie stawki korporacyjne, które gwarantują Państwu stałą, atrakcyjną cenę noclegu. Zasady współpracy ustalają Państwo bezpośrednio z Key Account Managerem, który podczas rozmów w hotelu lub siedzibie firmy przedstawi najkorzystniejszą ofertę.

Opinie naszych gości

Sprawdź więcej możliwości

Made with by Bookassist

Rezerwacje online...